Similar lots by type
-
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#315
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#785
Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50/80 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#402
Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/50 -
#642
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#415De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#654
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#765
Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80/100 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200/240 -
#564
Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50/70 -
#399
Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#797
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#705
Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#409
Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#618
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#677
Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300/400 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#760
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.
Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#135
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#712Victor Abeloos
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een gefineerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une commode tombeau en bois de placage à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 440/480 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180/240 -
#204
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.No longer availableDim. 140 x 107 cmEstimate: € 50/60 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#104Victor Marie Picot
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.No longer availableDim. 56 x 46Estimate: € 100/120 -
#592J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
”Saint Roch”. Une statue en porcelaine d’Andenne.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30/40 -
#247Christofle, Paris
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#584Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
Un tapis Kashmir en laine nouée main.No longer availableDim. 214 x 136 cmEstimate: € 80/120