#88Een verguld metalen kruisbeeld met 2 pleuranten.
A gilded metal crucifix with 2 mourners.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een persglazen vaas.
#121DelftEen lot van 4 blauw-wit porseleinen dekselvazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain covered vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#247Een set van 12 vintage gekleurde wijnglazen.
A set of 12 vintage colored wine glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#157Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#140Dresden“De fluitspeler”. Een Dresden porseleinen groep. Meerkleurig, onderaan gemerkt.
"The flute player". A Dresden porcelain group. Multicolored, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een Iraans aardewerken, geglazuurde kruik, kaartje met opschrift; afkomstig uit de verloren voorwerpen bij Sabena.
An Iranian earthenware glazed jug, label inscribed; originating from lost property at Sabena.No longer availableOnline onlyDim. 37 cmEstimate: € 40 / 60