#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#299
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506
“Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.
#223
Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
#157
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#491
Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#551
Een vaas van Murano glas.
#749Val St. Lambert
Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#79
“De Olewagen Sage”. Een reeks van vijf houtsneden, genummerd 11/210, gesigneerd en gedateerd 1936 buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm. Uitgave Het Rad.
“De Olewagen Sage”. Suite de cinq gravures sur bois, numérotées 11/210, signées et datées 1938 hors planche, illustrant l’histoire de Hans Grimm. Ed. Het Rad.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 50 / 80