#373Val Saint-Lambert
#757
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
#761Val St. Lambert
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#537
Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500/2000 -
#81
Een gesculpteerde verguld houten kerkornament met spiegel.
#29
“Neerhofscene”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#560RadioBell
Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
#435
Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#759
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#494
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#661
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120/200