Other lots in this auction
-
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120/200 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#484
Een studie van een meisjesportret op papier en een bloemenstilleven op doek. Beide gemonogrameerd.
Etude d’un portrait de jeune fille sur papier et une nature morte aux fleurs sur toile. Signées.No longer availableDim. 34 x 25 & 75 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
Paire de colonnettes en marbre veiné rose et blanc et noir.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200/250 -
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#573
Een paar balustervaasjes (H. 28 cm) van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op witte fond. Canton, XIXde eeuw. Eén haarscheur. En een dito balustervaasje met fo-honden en draken op de hals (H. 25,5 cm, schade aan de bovenrand).
Paire de petits vases (H. 28 cm) en porcelaine polychrome de Chine à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond blanc. Canton XIXe siècle. Un cheveu. Ainsi qu’un petit vase balustre similaire aux dragons et chiens de Pho sur le col (H. 25,5 cm, dégât au bord supérieur).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#7
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#98
Russische icoon met een Heilige Kerkvorst met cloisonnéschildering op de rand. Belettering uitgewist. XIXde eeuw.
Icône russe représentant un ecclésiastique avec bordure peinte imitant le cloisonné. Lettrage effacé. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 400/600 -
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30/40