#430Twee rollende bijzettafeltjes.
#433Een lot glazen messenleggers.
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#73Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#168“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#224Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#67Een oud scheepsroer.
Un vieux gouvernail.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282Michelline Wiser“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100