Similar lots by type
-
#13
Een lot rood koper, bestaande uit een grote ketel, een beddenpan, twee steelpannen, waarbij één met deksel, een grote vleespan met deksel, een Zwitserse koebel en een lange steelpan.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un grand chaudron, d'une casserole, de deux casseroles dont une avec couvercle, d'une grande sauteuse avec couvercle, d'une cloche suisse et d'une longue casserole.No longer availableDim. Ø: 27, 28 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#336
Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.
Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#266
Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#521
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#170
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 11,83 gEstimate: € 360 / 450 -
#118
Een lot zilveren bestek bestaande uit een slabestek met been, twee taartscheppen, twee ijslepeltjes en 6 dessertlepeltjes 800‰, makersmerk R. Schapmans.
Un lot de couverts en argent composé d'un couvert à salade avec os, deux pelles à gâteaux, deux cuillères à glace et 6 cuillères à dessert 800‰, poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#395Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Verwondering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
La Merveille. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Paradis au-delà. Huile et résine sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#472Albert De Deken
“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte au pain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#378Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#134F. Verheyden
“Het snijden van het brood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Couper le pain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341
“Ken uw land”. Een lot van vijf chromo-albums van de Beukelaar Chicorei.
Ken uw land. Un lot de cinq albums chromo du Beukelaar Chicorei.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 180 / 250 -
#547
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104
“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120