Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.

Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.

Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2011180028.
Category: Aardewerk.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.

    Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.

    Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.
    No longer available
    Dim. h: 32 Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #427

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.

    Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.
    No longer available
    Dim. H: 36 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #21

    Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.

    Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #93

    “Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.

    ”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #411

    Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .

    Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #81

    Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 14 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #731

    Een diep bord van Chinees crackleware.

    Une assiette creuse en porcelaine ‘crackleware’ chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.

    Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #728

    Drie verschillende geisha’s van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleinste hoofd gerestaureerd.

    Trois geishas différentes en faïence Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #8

    Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.

    Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #481

    Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.

    Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.

    Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #343

    Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.

    Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #117

    Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.

    Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #158

    Een siervaas gedragen door een vrouwenfiguur van zamak in tweekleurig patina. Omstreeks 1900.

    Un vase de décoration porté par une figure féminine, en régule et patine en deux couleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een set van negen golfclubs. In recente golftas.

    Un ensemble de neuf clubs de golf. Dans un sac de golf récent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #38

    Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks

    Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #573
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584

    “Compositie.” Acryl op papier. Draagt handtekening in potlood: “ Gleizes”.

    ”Composition”. Acrylique sur papier. Signature au crayon: ‘ Gleizes’.
    No longer available
    Dim. 50 x 37,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #444

    Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.

    Un projet chinois pour un éventail, décor de fruits peint à la main.
    No longer available
    Dim. 52 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met een decor van bloesems.

    Une paire de petits vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #546

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 329 x 249 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #437

    Chinese vaas van porselein. Decor van garnalen op zwarte fond. Schilfer aan de rand.

    Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #275
    Louis Valentin Quartz

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #74
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.

    ”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.
    No longer available
    Dim. 39 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More