Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervormige lampvoet van crackleware.

Een balustervormige lampenvoet van crackleware.

Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.
Dim. h: 72 cm (m.k.)
SKU: 2610210308.
Category: Verlichting.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #336

    Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.

    Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #87

    Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.

    Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #531

    Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.

    Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #243
    Muller Frères, Lunéville

    Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.

    Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #346

    Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.

    Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #323

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.

    Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #73

    Een lamp van blauw glaspasta.

    Une lampe en pâte de verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #172

    Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 360

Other lots in this auction

  • #371

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #220

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #264

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. XIXème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Celine

    Een zwart lederen handtas met messingen gesp.

    Un sac à main en cuir noir avec boucle en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #208

    Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.

    Une jeune femme avec une corbeille à raisins en bronze. Comme une allégorie de la récolte.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.

    Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #250

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #271

    Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.

    Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.
    No longer available
    Dim. 53,40 g zonder glas
    Estimate: € 35 / 45
  • #9
    Frans Van Immerseel

    Twee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.

    Immerseels bicolores
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #603

    Een bronzen hand in V-teken.

    Une main de bronze en signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #183

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More