Other lots in this auction
-
#271Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
Deux tigres et une caille (13,5 cm) en bronze. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#197Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#33Twee groepjes van polychroom porselein in de vorm van twee engeltjes met een bloemenmandje. Onderaan gemerkt.
Deux groupes en porcelaine polychrome en forme de deux anges et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#217een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284See by ChloeEen lederen handtas met bijpassende geldbeugel.
Un sac à main en cuire avec porte monnaie assorti.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#796Een paar ovale sokkels van tropisch hout met marmeren blad.
Une paire de socles en bois exotique de forme ovale et tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#254Louis Belen“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
”Vue sur la court”. Huile sur toile.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#513Paar vazen van Chinees porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux décors de Longues Elises.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#499Cassen“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Val St. LambertEen grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40

