#122A. Loots
“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Homme à la casquette”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#216
Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.
#407
Groep met een jager, een paard en jachthonden. Naar P.J. Mène.
#13
Een lot van vier verschillende kristallen karaffen.
#421
#85
Een kleine zakhorloge in 18 karaats geel gouden kast.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 16,90 gEstimate: € 170/200 -
#11
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#591
Een antieke religieuze snoer met grote blauwgeglazuurde parels. Arabisch werk.
#680Sabena Swiss made
Een zakhorloge remontoir, genummerd.
Remontoir. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#782
Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#487
Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.
Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100