Other lots in this auction
-
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 20/30 -
#91
Een paar siervazen van Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#470
Tien verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Dix différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#303
Twee olielampen van messing en glas in diverse uitvoeringen waarvan één met albasten schacht. Een stormglas gebarsten.
Deux lampes à huiles en laiton et verre à décors différents dont une au fût en albâtre. Verre fissuré.No longer availableDim. H 72 en 55 cmEstimate: € 50/80 -
#77
Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.
Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.No longer availableDim. H 22,5 cmEstimate: € 100/120 -
#75
Een art deco hangertje van wit en geel goud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met geel gouden ketting. (twee steentjes ontbreken).
Petit pendentif art déco en or blanc et jaune serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct et avec une chaîne en or jaune. Deux petites pierres manquent.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 400/600 -
#745La Verviétoise, Everite Manchester en Vexlard Rambervillers
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast, genummerd. Eén herstelling aan de wijzerplaat.
Trois remontoirs à double boîtier. Numérotés. Une réparation à l’un des cadrans.No longer availableEstimate: € 90/150 -
#354
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” en “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Twee ingekleurde oude prenten in kader.
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” et “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Deux estampes colorées et encadrées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#361
Een notenhouten tafelklok met messingen monturen. Naar de XVIIIde eeuw.
Pendule de table en noyer aux montures en laiton. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#141
Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.
Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80