Similar lots by type
-
#226Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
ThonetEen overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#755Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646MeuropEen reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#605Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#690Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100 / 120 -
#850Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30 / 40 -
#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#800Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#666ThonetEen reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200 / 1600 -
#429Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30 / 40 -
#780Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#610Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.
Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.No longer availableDim. Ø: 126 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#179Marika Bäumler“De jonge bruid” en “De beschermende hand”. Gesigneerd.
“La jeune mariée” et “La main protectrice”. Signées.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#801Een maskertje en een man op een kameel van brons. Afrikaans werk.
Petit masque et un homme sur un chameau en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#47Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#614Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#457Een flesje van Romeins glas.
Petit flacon en verre romain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een porseleinen theepotje met famille rose bloemendecor, deksel en basis in de vorm van lotusbloemen. Chinees werk, tijdperk Qianlong.
Petite théière en porcelaine à décor famille rose de fleurs. Couvercle et base en forme de lotus. Travail chinois, époque Qianlong.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 400 / 600 -
#27Een lot van tien boeken, hoofdzakelijk met betrekking tot Antwerpen.
Lot de dix livres traitant généralement de la ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#799R. Marland“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550 / 650


