Similar lots by type
-
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#614
Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#759
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à/350 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#792
Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#406
Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120/200 -
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#623
Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#630
Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#768
Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120/200 -
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100/150 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500 -
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#94Emiel DevosPeriod: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#216
Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800/1200 -
#402
Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.
Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#172
“Stilleven met bloemenvaas”. Aquarel. Draagt monogram C.A. ‘57. Zwitserse school.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle. Porte un monogramme C.A. ‘57. Ecole suisse.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 140/160 -
#226
Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout, sober versierd met guirlandes en schelpen. Slijtage.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Subtilement décorée de guirlandes et de coquilles. Usures.No longer availableDim. 213 x 160 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Een eikenhouten tafeltje met twee uitschuifbare bladen.
Petite table en chêne à deux tablettes glissantes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#778
Drie gigognetafeltjes met kalfslederen bladen.
Trois table gigognes aux tablettes en vachette.No longer availableDim. b: 59 cmEstimate: € 30/50 -
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#690Houwen
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#21
Een koffieservies van polychroom porselein. Gemerkt Limoges.
Service à café en porcelaine polychrome. Marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 60/100