Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.

Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.

Candélabre d’église baroque en métal argenté.
Dim. h: 100 cm
SKU: 1212170392.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #684

    Twee koperen reliëfs. Afrikaans werk.

    Deux reliefs en cuivre. Oeuvres africaines.
    No longer available
    Dim. 91 x 43 cm/ 41 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #572

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.

    Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #184

    Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.

    Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.
    No longer available
    Dim. 86 & 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #167

    Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.

    Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.
    No longer available
    Dim. H: 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #299
    R. Rosini

    “Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    "Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #782

    Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Grand candélabre en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #565

    Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #644

    Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.

    Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #792

    Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #750

    Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.

    Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #46

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #715

    Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.

    Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #535

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Dim. L: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #359

    Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.

    Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #394

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.

    Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een eironde lantaarn van geslepen glas.

    Lanterne ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #445

    Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.

    Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #655

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #685

    Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.

    Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #725

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #730

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.

    Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #304

    Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #324

    Een lot varia, bestaande uit een Italiaans beeld van meerkleurig kunststof in de vorm van een haan, een carrousel onder stolp en een kleine recente icoon.

    Un lot divers, comprenant une statue italienne polychrome en forme de coq, un carrousel sous cloche et une petite icône récente.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #611

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #162
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au gibier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.

    Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 184 x 143 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #241

    “L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #91

    Vier messen en een slabestek van zilver. Eén mes beschadigd.

    Quatre couteaux et un couvert à salade en argent. Un couteau est endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #816
    Maes

    “Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Le canal”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679
    Pisani

    “Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #369

    Een kleine luchter van koper en glas met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre et verre et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.

    Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.
    No longer available
    Dim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More