Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een barokke spiegel.

Een barokke spiegel.

Un miroir baroque.
Dim. 70 x 58 cm
SKU: 2306200222.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #222
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #580

    Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346

    Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken motieven.

    Boîte ancienne en chêne à motifs sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #738
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #188

    Een paar gietijzeren tuinvaasjes.

    Une paire de vases de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm, Ø 28 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #624

    “Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’

    “Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.
    No longer available
    Dim. 24 x 14 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #316

    Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.

    Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.
    No longer available
    Dim. 132 x 136 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Alfred Schenk

    “Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.

    Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #501
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #83

    Twee tafellampen, waarbij één met wortelhouten voet en de andere met een voet, opgebouwd uit drifthout en op arduin.

    Deux lampes de table, l'une avec un pied en loupe et l'autre avec un pied en bois flotté et pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 49 cm (met kamp)
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #672
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 1,05 ct. J. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats occupe un diamant central de ± 1,05 ct. J. VSI. Et des diamants d'un poids combiné de ± 0,32 ct.
    No longer available
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 2600 / 2800
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More