Similar lots by type
-
#354Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
Miroir en verre taillé de style art déco.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Un miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. 150 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois doré décoré de roses.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#448Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 70 -
#389Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#316Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120 / 200 -
#633Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#353Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#59Armand Apol“Winters landschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd op 250 exemplaren buiten de plaat. Gedateerd 1930 binnen de plaat.
“Paysage hivernal”. Eau-forte en couleurs d’après Valérius de Saedeleer. Signée et numérotée sur 250 exemplaires hors planche. Datée 1930 dans la planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220 / 260 -
#1Een tafelstuk van metaal en glas, gedragen door een reiger.
Milieu de table en métal et verre vert. De forme florale il est porté par un héron.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#162Van Deuren“Dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“La place du village”. Huile sur toile. Signé. XIXième.No longer availableDim. h: 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
#518Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Magritte“La corde sensible”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Georgette Magritte’ en genummerd 21/100 buiten de plaat. Met naamstempel René Magritte.
“La corde sensible”. Lithographie. Signée Georgette Magritte et numérotée 21/100 hors planche. Avec cachet René Magritte.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 450 / 550 -
#418Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#756Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50 / 80

