Similar lots by type
-
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26 / 34 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#223
Een paar neogotische kapitelen van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Paire de chapiteaux de style gothique en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#501
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60 / 100 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320 / 380 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460 / 500 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#93
Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
Deux boîtes en bois de différentes tailles recouvertes de cuir.No longer availableDim. h: 24 & 20 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#794Franklin Mint
“The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.
“The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit twee kruikjes en vijf vaasjes.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant deux cruches et cinq petit vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#498Märklin
Kleine locomotief en vier wagons van de Compagnie des Ciments Belges, compleet met een doos “pierre bleue”. Nr 2848. In oorspronkelijke doos, als nieuw.
Petite locomotive et quatre wagons de la Compagnie des Ciments Belges, complets avec une boîte contenant de la pierre bleue. N° 2848. Boîte d’origine, comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#451Willy Vandersteen
“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
“Vrykolakas”, “Ninja!” et “De Duinenabdij”. Trois albums du Rode Ridder, avec dessin, signature et dédicace du dessinateur Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#645Céline Paris
Twee zijden sjaaltjes met ruitersmotief en één Les Chasses Du Roy.
Deux foulards en soie aux décors de cavalerie dont un Les Chasses du Roy.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 50 / 100 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#64Teco
Een vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.
Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#17Val St. Lambert
Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#103
Een paar koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Paire de candélabres en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 16 / 20 -
#73
Een oud scheerbekken. XIXe eeuw.
Plat à barbe ancien. XIXe siècleNo longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#217
“Maria met kind”. Een beeld van verguld en verzilverd brons op een arduinen sokkel.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bronze doré et argenté sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 600 / 700