Other lots in this auction
-
#545Hy Dognon à SaujonEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737GoebelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 - 13 cmEstimate: € 30 / 590 -
#681Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343BergenEen lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#648Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een Louis Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer, versierd met marquetterie en met een groen marmeren blad.
Une console murale en bois de placage acajou, style Louis Philippe, décoration de marqueterie et une tablette en marbre vert.No longer availableDim. 91 x 100 x 36 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#539“Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.
”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#297Vidal“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80

