#623“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
#452Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage en soirée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 160 -
#164Hendrick VaderPeriod: 1928 - 1997“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#110Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#516Een Indisch wollen karpet.
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
#495Lot obligaties.
Un lot d’obligations.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#215Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.
Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 1200 / 1300