#293“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#91Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
#171Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
#718Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
#562“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
”Portrait”. Huile sur panneau. Porte une signature: Deckers, Alger.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#425Een lot van boekjes met facsimile foto’s van talrijke Belgische gemeenten. En enkele andere. Ed. Europese Bibliotheek te Zaltbommel, 1972.
Un lot de livrets à photographies fascimile de plusieurs communes belges. Ed. Europese Bibliotheek à Zaltbommel, 1972.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#111Een XIXe eeuws Hollands zoutkastje van gebeeldhouwd notenhout met schuifdeurtje, versierd met een vis. XIXe eeuw.
Une petite armoire à sel en noyer à porte coulissante, décoration de poisson. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
#403Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#731Nao by Lladro.“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille et coq”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508Drie stuks Afrikaans ivoor.
Trois pièces en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100