Other lots in this auction
-
#138Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#408WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#221Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 & 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358Een lot postzegels. Een album met zegels van de Deutsche Bundespost, gestempeld en postfris (1976-1981), idem (evenals Berlijn) 1950-1973 en een album DDR 1970-1972. 3 insteekalbums (overwegend België en Duitsland), divers filatelisch materiaal, postkaarten en eerstedaguitgaven. Een catalogus van Yvert & Tellier d.d. 2011.
Un lot de timbres postes. Deux albums Deutsche Bundespost (1976-1981 et 1950-1973, dont également timbres de Berlin). Un album RDA 1970-1972. Trois albums (généralement Belgique et Allemagne), matériaux philatéliques, cartes postales, feuilles premier jour etc. Ainsi qu’un catalogue d’Yvert & Tellier de 2011.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#149F. Joacim“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#676KashmirEen handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#729Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#503Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
Un plat en porcelaine de Chine à aile côtelée et décor bleu sur blanc de fleurs et bambou.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200

