Other lots in this auction
-
#672Stephan Gorus“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#764Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#150Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale loepzuivere briljant van ± 0,34 ct. Color D. en met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central d’une pureté parfaite de ± 0,34 ct Color D. et de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#508Drie stuks Afrikaans ivoor.
Trois pièces en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154John De Mulder“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Une grande représentation de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#454Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532“De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.
”Schorre”. Une aquarelle. porte la signature: Wolvens.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & CieManufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360 / 400 -
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een lange halssnoer van witte parels.
Un long collier de perles blanches.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 150 / 200

