Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
SKU: 2310180023.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39

    “The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.

    ”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 207 x 137 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #722
    Wedgwood

    Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).

    Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #477

    Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.

    Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    Twee verschillende theaterkijkers, waarbij één met paarlemoer en één recentere in etui.

    Deux paires de lunettes de théâtre, dont une paire nacrée et l’autre dans un étui récent.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #89
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #119
    Gaston Wallaert

    “Tulpen en aronskelken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tulipes et callas”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #104

    “Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    ”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #315
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #482
    Victor Van Berckelaer
    Period: 1913 - 1975

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #749

    Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.

    Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #670

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 238 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More