Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
SKU: 2310180023.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #720
    Märklin

    Een elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.

    Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    “De kristallen sneeuwduiven.” Een reeks van 11 champagneglazen. Naar Igor Carl Fabergé.

    ”Les pigeons de neige cristal”. Une série de 11 verre à champagne. d’après Igor Carl Fabergé.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #462
    Corneille

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.

    Une panetière en chêne à une porte sculptée.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Zeven verschillende dameshorloges waaronder een Pontiac, Oris, Auroch. e.a.

    Sept montres dame dont une Pontiac, Oris, Auroch, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #522

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #541

    Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #539

    “Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #170

    Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.

    Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,52 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #792

    Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.

    Un lot de six candélabres, dont un en style Adam et une paire style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    John Condé

    “Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.

    ”Mrs. Fitzherbert”. Une gravure en couleurs.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More