Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
SKU: 2310180023.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #545
    Hy Dognon à Saujon

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #737
    Goebel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 13 cm
    Estimate: € 30 / 590
  • #681

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.

    Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    “Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.

    ”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 190 x 240 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #343
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #648

    Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een Louis Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer, versierd met marquetterie en met een groen marmeren blad.

    Une console murale en bois de placage acajou, style Louis Philippe, décoration de marqueterie et une tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 91 x 100 x 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #539

    “Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #297
    Vidal

    “Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.

    Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More