#249“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#57Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#405MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#483Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.
#694Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40 / 45 -
#710FleischmannEen lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#146Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#276Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.
Une panetière en chêne à une porte sculptée.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 80 / 120