Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeld van 2 zwanen in porselein getekend Hutschenreuther .
Hutschenreuther

Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
Dim. 35 x 33 x 27 cm
SKU: 2305230603.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #603
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #275
    Royal Crown Derby

    Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.

    A lot of 40 piece English porcelain service with plants and gilded Imari details in the decor, marked "Royal Crown Derby". Circa 1930.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø28cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain dishes with a floral pattern in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #395

    Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x Ø13cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #537

    Een paar Chinees porseleinen cilindervormige bloempotjes met figuur in het decor.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots with a figure in the decor.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #478

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met vierkante doorsnede, versierd met krijgerstafereel.

    A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.
    No longer available
    Dim. 32 x 18cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een groot formaat, blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met organisch bloemtafereel in het decor.

    Large covered vase in blue and white porcelain. Floral decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø52cm
    Estimate: € 575 / 625
  • #527

    Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.

    A Chinese porcelain tile with playing figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #419

    “Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.

    “Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.
    No longer available
    Dim. 57 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #494
    Boudewijn Tuerlinckx

    “Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.

    "Man's portrait." Pastel on paper. 'B. Tuerlinckx after L. Tuerlinckx.' Signed.
    No longer available
    Dim. 36 x 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #481

    Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.

    A Chinese ceremonial 'Jian' saber. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L 62 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #314
    Limoges France

    Een porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).

    A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #694
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #404

    “Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.

    “Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 34 x 52 cm
    Estimate: € 380 / 550
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #55
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #542
    Jean-Pierre Tuerlinckx

    “Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Abstract flower still life.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #514
    Wiskemann

    Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.

    A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More