Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.
Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.
Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
Dim. h 33.5 cm
SKU: 0503240385.
Categories: Aziatisch, curiosa, Hout.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #680

    Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

    A pedestal table with a marble top and bronze fittings in the shape of garlands.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549
    Herman Brood

    ‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

    'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.

    A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.
    No longer available
    Dim. H: 14-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #191
    James Dixon & Sons, Sheffield

    Een set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.

    A pair of silver bonbon dishes marked Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 grams each.
    No longer available
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 300 / 400
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #584

    Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.

    A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #41

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Woman with hat". A patinated plaster bust.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #651

    Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.

    A set of two column-shaped lamp bases in marble and bronze.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485
    GamFratesi Gubi

    “Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.

    "Masculo". A lot of 4 design armchairs with leather seats and black metal frames on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #583

    “Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.

    "Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    “Yokode Kyusu”. Een lot van 2 Japans blauw-wit porseleinen theekannetjes met steel, waarvan 1 met barstlijn onderaan. XIXde eeuws.

    "Yokode Kyusu". A lot of 2 Japanese blue and white porcelain tea pots with handles, one with a crack at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 11cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.

    A pair of 14 kt yellow gold earrings set with two rubies.
    No longer available
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More