#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#258“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50