#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#296Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#515Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#661Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#402Yvonne Couron“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableEstimate: € 2300 / 2500 -
#331Val Saint-LambertGrote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. 30 diameterEstimate: € 120 / 200 -
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#713Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100