Een beeldengroepje van biscuit. Gemerkt; Limoges. Met schade.

A group of biscuit porcelain figures. Marked; Limoges. With damage.
28
Hoogte 23, Ø 16 cm
Estimate: 1525
Catalogue #28
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #85

    Een gevarieerd lotje porselein, biscuit en geglazuurd aardewerk bestaande uit een coupe, 2 vaasjes en 2 beeldjes. Toegevoegd een porseleinen set gemerkt H&C Chodau bestaande uit een langwerpige schaal, een klein schaaltje en drie potjes waarvan 1 met (beschadigd) deksel.

    A varied lot of porcelain, biscuit, and glazed earthenware consisting of a bowl, 2 vases, and 2 figurines. Also included is a porcelain set marked H&C Chodau, comprising a rectangular dish, a small dish, and three jars, one of which with a damaged lid.
    Online only
    Dim. 12x21x14 cm (coupe)
    Estimate: € 15 / 25
  • #52

    Een groep uit kunsthars met 2 putti op marmeren voet.

    A group in synthetic resin with 2 putti on a marble base.
    Online only
    Dim. 27 x 40 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54

    Een gesculpteerd houten beeld van een slang, stijgend rond een boom.

    A sculpted wooden statue of a snake coiling around a tree.
    Online only
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.

    A plastic angel, flute missing.
    Online only
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #89

    Murano glaspasta clown met gitaar. Schade aan de strik.

    Murano glass clown with guitar. Damage to the bow.
    Online only
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #26
    Unter Weiss Bach

    “Muzikanten”, een porseleinen groep, gesigneerd Unter Weiss Bach. De voet is achteraan gebarsten.

    "Musicians", a porcelain group, signed Unter Weiss Bach. The base is cracked at the back.
    Online only
    Dim. 21 x 29 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #27
    Capo di Monte

    “Danseurs”, een polychrome porseleinen groep, gemerkt Capo Di Monte. Eén vinger manco.

    "Danseurs", a polychrome porcelain group, marked Capo Di Monte. One finger missing.
    Online only
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Een antiek houten kruisbeeld met verzilverde corpus.

    An antique wooden crucifix with a silver-plated corpus.
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31

    Beeldje van een officier in Capodimonte porselein. Enkele stukjes manco.

    Statuette of an officer in Capo Di Monte porcelain. Some small chips.
    Online only
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #25

    Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.

    A 19th-century crucifix, wood with silver-plated elements.
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #23
    Capodimonte

    Een meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.

    A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #86
    Este

    Een Italiaanse geglazuurd keramische haan met florale decoratie. Gemerkt ESTE.

    An Italian glazed ceramic rooster with floral decoration. Marked ESTE.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #19

    Een set van 2 kleine handbeschilderde biscuit vaasjes, beide met haarlijnscheur.

    A set of 2 small hand-painted biscuit vases, both with hairline cracks.
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #57

    Een oude wassen madonna in houten vitrine.

    An old wax Madonna in a wooden display case.
    Online only
    Dim. 46 x 39 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #114

    Een bronzen groengepatineerde Fo-Hond.

    A bronze green-patinated Fu dog.
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #68
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van 2 Hummeltjes, Apple Tree Boy nr 142/1 en Apple Tree Girl nr 141/1.

    A set of 2 Hummel figurines, Apple Tree Boy no. 142/1 and Apple Tree Girl no. 141/1.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #197

    ‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.

    'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938.
    Online only
    Dim. 30/38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #148
    Truffaut

    Zuiders landschap, aquarel getekend Truffaut.

    Southern landscape, watercolor by Truffaut.
    Online only
    Dim. 44/41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #35

    Lot van drie karaffen, waarvan 1 met het opschrift ‘COGNAC’ en een geslepen Boheemse karaf met de gegraveerde naam ‘Denise’, met schilferschade aan de rand.

    Lot of three decanters, including 1 with the inscription 'COGNAC' and a cut Bohemian decanter with the engraved name 'Denise', with flake damage to the rim.
    Online only
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34

    ‘Stijn Streuvels’. Portret van de schrijver op een ronde plaquette. Achteraan gemerkt; Kunstwerkstede Machnig, Aalst.ØØ

    ‘Stijn Streuvels’. Portrait of the writer on a round plaque. Signed on the back; Kunstwerkstede Machnig, Aalst. ØØ
    Online only
    Dim. Ø 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #37

    Lot van 5 Belgische medailles. Vuurkruis WO1, ereteken 2e klasse en 3 medailles voor de arbeid.

    Lot of 5 Belgian medals. Fire Cross WW1, honorary badge 2nd class, and 3 labor medals.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een set van 2 messingen kandelaars met religieus thema. Restanten van een verzilverd verleden.

    A set of 2 brass candlesticks with a religious theme. Traces of a silver-plated past.
    Online only
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #102
    Mayenz

    “Bedrijvigheid aan de kade”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Mayenz.

    "Activity at the Quay", an etching on paper, signed outside the plate Mayenz.
    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #167

    Een reeks van zeven zilverkleurige kerstballen en twee andere.

    A set of seven silver-colored Christmas ornaments and two others.
    Online only
  • #106
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rede Staketsel-Antwerpen”, een ets in passe-partout, zonder kader, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. Romain Malfliet, 38/100.

    "Rede Staketsel-Antwerp", an etching in mat, unframed, signed, titled, and numbered outside the plate. By Romain Malfliet, 38/100.
    Online only
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #145
    Jos De Wil
    Period: 1920 - 1992

    “Landschap”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd J. De Wil en gedateerd 1960.

    "Landscape", a painting, mixed technique on paper, signed J. De Wil and dated 1960.
    Online only
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #156

    De kathedraal van Antwerpen. Herdruk van de originele etsplaat.

    The Cathedral of Antwerp. Reprint of the original etching plate.
    Online only
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #71
    Veuve Doussot

    Een 6 liter Champagnefles, Veuve Doussot Grande Cuvée in bijbehorende houten kist. De fles is leeg!

    A 6-liter bottle of Champagne, Veuve Doussot Grande Cuvée in its original wooden case. The bottle is empty!
    Online only
    Dim. 64 x 20 x 20 cm
    Estimate: € 10 / 20

Online-Only Varia 23 juni 2025

Op Maandag 23 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday June 23, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

23 June 2025 22:00

Auction day: 23 June 2025 22:00