Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van een Boeddha hoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
Een beeldje van een Boeddha hoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
Een beeldje van een Boeddha hoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.

Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.

A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.
Dim. h: 37 cm
SKU: 2305230407.
Category: Beeld.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238
    Raymond Candries

    Een gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.

    A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".
    No longer available
    Dim. 59cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #487

    Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.

    An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #201
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 31 x 27cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #131

    “Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.

    "Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.
    No longer available
    Dim. 46 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #127
    Joseph D’Aste

    “Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.

    “Fête aux village”. A gilded bronze sculpture on a stone base. Titled and signed "JDAste".
    No longer available
    Dim. 44 x 57cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491
    Betty Wachsstock

    Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .

    A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.
    No longer available
    Dim. 22 x 51 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #603
    Hutschenreuther

    Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

    A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #203
    Secondo

    Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

    A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    “Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.

    "Two Panthers". A bronze sculpture of two panthers in line.
    No longer available
    Dim. 24 x 85cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #133
    H Luppens, Bertini

    Een zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.

    A black marble mantel clock marked "H Luppens Bruxelles", with a bronze sculpted statue of John the Evangelist in robes with a book and eagle, signed "Bertini".
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #541

    Een gebronzeerde mannelijke torso .

    A bronzed male torso.
    No longer available
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.

    Crucified Christ. Bronze figure on an oval frame. Red velvet background. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h 27 cm x b 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #233

    Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.

    A biscuit sculpture of two playing angels. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.

    A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #615

    Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. apocriefe inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.

    A large coupe on a foot of purple and colorless crystal with cut decor. apocryphal inscription 'Val St. Lambert' at bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Rien Van Kol

    Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.

    “Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain dishes with a floral pattern in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.

    A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.
    No longer available
    Dim. 79 x 205 x 75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276

    Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.

    An Louis XVI style mahogany folding side table. With one drawer.
    No longer available
    Dim. 73 x 150 x 40cm (+40)
    Estimate: € 120 / 200
  • #453

    Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #604

    Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.

    A Cantonese style pedestal gourd vase.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.

    A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #397

    Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.

    A green glas snuff bottle in glass decorated in relief.
    No longer available
    Dim. 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #284
    Antoon Jules Van Hoecke

    “Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.

    “Three Towers (Ghent)”. An etching on paper, signed “Ant. J. van Hoecke”. Numbered 128/150.
    No longer available
    Dim. 63 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More