#227Een lot van 4 zwarte bloempotjes, waaronder van Scheurich Germany.
#171Een Roemeens icoon op papier in vergulde kader.
#86DonatelloEen plaasteren buste van een meisje, achteraan gesigneerd Donatello.
#146Een Afrikaans olifantenmasker. Met sporen van polychromie.
#136Meubelfabriek OisterwijkEen paar houten kandelaars in de vorm van zuilen. Gemerkt Meubelfabriek Oisterwijk.
A pair of wooden candlesticks in the shape of columns. Marked Furniture Factory Oisterwijk.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#181Een klein messingen tafelspiegeltje.
A small brass tabletop mirror.No longer availableOnline onlyDim. h 26, Ø 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#77Een set van twee moderne metalen lampenvoeten.
A set of two modern metal lamp bases.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 40 -
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#83“De waterdraagster”. Een verguld beeldje op marmeren sokkel.
#205“Landschappen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
#137Een paar Italiaanse glaspasta vazen met decor van bruintinten.
A pair of Italian glass paste vases with brown tone decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 60