#446
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
#605
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249
Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100
Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
#231
“Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#140
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#389
Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
#169
“Portrait de dame”. Huile sur toile marouflé sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 180 / 220