Other lots in this auction
-
#419
“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#237
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300/350 -
#275
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 300/400 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#107
Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#74
“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
“Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#612
Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
Trophée de chasse d’un faon avec crâne. Pologne, 1992.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 150/250 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#8
Twee aardewerken kannen. Eén gepolychromeerd en één in steengoed.
Deux cruches en grès. L’une polychrome, l’autre aux traits bleus.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#55
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 19,40 gEstimate: € 550/650