Other lots in this auction
-
#703Becker’s Sons Rotterdam
Een apothekersweegschaal van notenhout. Ontbrekende gewichten.
Balance de pharmacie en noyer. Sans poids.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500/600 -
#228
Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.
Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 250/350 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#93
Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400/600 -
#535Ultra
Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.
Ancienne radio en plastique. Type EU4052. Vers 1950.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#550Murphy
Een oude radio in bakelieten kast. Type SAD94S. Bouwjaar 1945.
Ancienne radio en bakelite. Type SAD94S. Année 1945.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2600/2700 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#227
Houten beeld van Johannes de Doper. Sporen van polychromie en verguldsel, diverse letsels. XVIde eeuw.
Sculpture en bois représentant Jean le Baptiste. Traces de polychromie et dorure, plusieurs dégâts. XVIe siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 600/1000 -
#241
Houten en gipsen beeld van een heilige op een wolk. Polychromie en verguldsel in goede staat. Begin XIXde eeuw. Een hand beschadigd. Voetstuk in zwart en goud met de initialen S.J.
Statue en bois et plâtre représentant un saint sur une nuage. Polychromie et dorure en bon état. Début du XIXe siècle. Une main endommagée. Base en noir et or aux initiales S.J.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 300/400