#278Sèvres
Een porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#620
Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#767Robbedoes
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
#683
Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.
#745
Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
#667
Een set van 2 Art-Deco-stijl plaffonieres in glas en metaal.
A set of 2 Art Deco-style ceiling fixtures in glass and metal.No longer availableDim. h 43 Ø 35 cmEstimate: € 80/120 -
#429
Een lot van 4 etsen op papier met speels erotische taferelen. Onderaan gesigneerd.
#281
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150/200 -
#214
Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd Van Giel F.
#514Milota
Landschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
#185
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#46
Een houten klaptafel, verrijdbaar met 1 lade onderaan.
A wooden folding table, mobile with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 150 x 70 x 50cmEstimate: € 60/80