Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

Statuette en régule représentant un petit garçon.
Dim. H: 43 cm
SKU: 1505180063.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #231

    Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.

    Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #563
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #298

    Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.

    Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    “De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.

    “Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #583
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #657

    Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.

    Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.

    “Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #602

    Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.

    Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #121

    Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.

    Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #278
    Fraipont, Bruxelles.

    Een pendule van groen marmer, getooid met een beeld van een violist van zamak naar een werk van Moreau. Omstreeks 1900. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en marbre vert, décoration d’une statue en régule représentant un violoniste d’après une oeuvre de Moreau. Vers 1900. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #267

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    “Tekkel”. Een bronzen beeld met donker patina.

    ”Teckel”. Une statue en bronze avec patine foncée.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #199
    Edouard Lanteri
    Period: 1848 - 1917

    “Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.

    “Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #143
    The Franklin Mint

    “Poised for Glory”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar ontwerp van Dr. Robert Taylor. 1992.

    ”Poised for Glory”. Une statue en bronze patiné brun d’après une idée de Dr Robert Taylor. 1992.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #93

    Een vrouwenbuste van wit composiet.

    Un buste féminin en composite blanche.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #138
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #460

    Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.

    Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200

Other lots in this auction

  • #358

    Vier aardewerken borden met “décor à la mouche”. Mogelijk Doornik XIXde eeuw.

    Quatre assiettes en faïence, décor à la mouche,. Probablement Tournai, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 8,07 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #642

    Een zuiltje van gesculpteerd albast met los rond blad.

    Petite colonnette en albâtre sculpté. Tablette ronde amovible.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #118

    Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.

    Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.
    No longer available
    Dim. 75 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #463

    Een gietijzeren weegschaal met gewichten.

    Une balance en fonte, avec poids.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #352
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.

    Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #20

    Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.

    Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #373
    Märklin

    Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.

    Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #74

    “Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    ”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 33 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “Geanimeerd herberginterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse school.

    ”Scène d’un intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Ecole Flamande.
    No longer available
    Dim. 42 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 280
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More