#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#103Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom. -
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia. -
#14Massimo ItalyEen vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.
#515Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.
A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown. -
#508Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.
'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'. -
#218Een oude arduinen wastafel.
An old marble washbasin. -
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.