Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.
Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1700/1800 -
#393
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit enkele schotels, een terrine, een maatbeker en zeven verschillende klepkannen.
Un lot d’étain datant du XVIIIième et XIXième siècle, comprenant des plats, une terrine, une mesure et sept verseuses à couvercles différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#264
“Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd
”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#774
Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/35 -
#437
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#634Stephan Gorus
“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#66
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60/80 -
#342Jaky Lefrançois
Twee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40/560 -
#204A. Wernaers
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#571
Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
Une théière en agate en forme de potiron.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 260/280 -
#228Majak
Een vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#747
Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50/60