#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
#54Vichy Porcelaine de CouleuvreEen vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A Japanese porcelain Ko-Imari plate. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60