#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#85Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
A lot of 4 decorative wooden pieces consisting of 2 garlands, a small console, and a glove stretcher.No longer availableOnline onlyDim. l 43 cmEstimate: € 15 / 25 -
#101Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80