#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Limoges FranceEen porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Een Afrikaanse gesculpteerd houten decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 20 / 30