Other lots in this auction
-
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
An antique table clock with a wooden sculpted casing. Marked on the enamel dial, which is crackled.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x 28 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
A silver-plated coffee and tea set with milk jug and sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
A multicolored glass basket vase in stretch art.No longer availableOnline onlyDim. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#19Unichrome“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5 / 10 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80

