#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#111Een Westerwald Bartmann kruik.
#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20