#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#40Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body.No longer availableOnline onlyDim. 25 cm & 16 x 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 10 / 20