#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#279Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer availableOnline only -
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#120Een houten juwelenkistje, Chinees werk, in hout, koper en jadeiet. Een deel van het jadeiet op het linkerdeurtje is afgebroken/onvolledig.
A wooden jewelry box, Chinese work, in wood, copper, and jadeite. Part of the jadeite on the left door is broken/incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#106BrevetEen lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100