#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#88Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
A lot of 2 Duracell bunnies with a football theme, one still in its original box. France 98 World Cup.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Een glazen stolp met houten voet.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25