#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#159ImariEen Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#162Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#300“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 10.5 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60