#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#193Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#138Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#197“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
#12Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#30Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of two hats, a bowler hat by the brand Bolton and a tit by Charlwood Hats.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30