#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#46Een brons gegoten beeldje van een windhond.
A bronze cast statue of a greyhound.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60