#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#66Krautheim, Selb BavariaEen polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 cmEstimate: € 50 / 60