Other lots by Delvaux Bruxelles
#611
Een Indonesisch bronzen ossenbel.
An Indonesian bronze ox bell.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171
#169
Een grote wandspiegel met goudkleurig patina met floraal geornamenteerd kunststoffen kader.
A large wall mirror with a gold-colored patina and a floral ornamental plastic frame.No longer availableDim. 144 x 97 cmEstimate: € 150 / 250 -
#522
“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
#343
Een lot porselein en aardewerk waarvan drie diverse Staffordshire honden en een soliflorvaasje (H. 17,5 cm) met twee personages.
A lot of porcelain and pottery including three different Staffordshire dogs and a soliflor vase (H. 17.5 cm) with two figurines.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Anton Nelson
“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#298
Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.
#256
Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#121
Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#210
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800 -
#193
Een 19e eeuws massief eikenhouten gesculpteerd beeld van paus Célestin. De H. Celestinus V, geboren als Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, 19 mei 1296) was paus gedurende zes maanden van het jaar 1294.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924
“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120