#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#799Wittwer
Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#97
Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#432
“Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.
#356
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#46
Een antieke houten wieg.
#398Val St. Lambert
Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
#286
#563
Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#757Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100/120