Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.
SKU: 2308160759.
Category: Meubel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #759
Estimate: € 30à / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #786

    Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.

    Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 69 x 42 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #629

    Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.

    Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.
    No longer available
    Dim. 145 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #767

    Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #756

    Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #752

    Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.

    Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #792

    Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.

    Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.

    Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.
    No longer available
    Dim. H.57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.

    Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #768

    Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #754

    Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

    Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.
    No longer available
    Dim. H.102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.

    Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #774
    Mauthe

    Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #621

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.

    Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.
    No longer available
    Dim. h: 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #641

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.

    Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #614

    Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.

    Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.
    No longer available
    Dim. 135 x 200 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617

    Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.

    Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 212 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #788

    Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.

    Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 650 / 700

Other lots in this auction

  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #436

    Een zuil van gesculpteerd albast.

    Colonne en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #122
    Robert Boudry
    Period: 1878 - 1961

    “Steegje te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Cul de sac à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een opengewerkt Ethiopisch kruis met een kruisvormig schrijntje met een beeltenis van Christus. +/- 300 g.

    Crucifix éthiopien en argent ajouré, orné d’un petit écrin contant une représentation du Christ. +/- 300 g.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #175

    Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #153
    A. Gaudez

    “Mignon”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd achteraan.

    “Mignon”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #439

    Negen boeken m.b.t. de schilderkunst. Allen uitgegeven door Soubry.

    Neuf livres au sujet de la peinture. Ed. Soubry.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,87 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #560

    Een houten koffer met messingen beslag. Zanzibar.

    Coffre en bois aux montures en laiton. Zanzibar.
    No longer available
    Dim. b: 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #388

    Een fonteintje van gedreven rood koper met messingen tuit. XIXe eeuw. Slijtage en schade.

    Petite fontaine en cuivre rouge repoussé au bec en laiton. XIXe siècle. Usures et dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #194

    Een zilveren olie-en azijnstelhouder. Met stoppen, maar zonder flessen. Belgisch werk, 950‰. 1831 - 1868. Gewicht zonder de stoppen.

    Huilier-vinaigrier en argent. Avec les bouchons mais sans les carafons. Travail belge, 950‰ 1831-1868. Poids sans les bouchons.
    No longer available
    Dim. 724 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More