#60Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.
#125Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#298Een metalen schemerlamp in art- nouveaustijl met een bloemvormige kap van glas in lood, gedragen door een vrouwenfiguur met kap.
Une lampe de table en métal de style Art Nouveau avec un abat-jour en verre teinté en forme de fleur, portée par une figure féminine avec un abat-jour.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#11Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.
#357Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#225Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. en een ovale robijn van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 6,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#404“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#316Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 150