Similar lots by type
-
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#596
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#526
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#546Mercator
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
Other lots in this auction
-
#400Sheaffer
Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.Place a bid ›Estimate: € 150/250 -
#680
Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.Place a bid ›Estimate: € 25/50 -
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943
“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
"Cendulla". A terracotta bust of a lady with a hood. Signed at the bottom, titled at the front. -
#463
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century. -
#490Blue Note
Tien langspeelplaten. *Art Blakey & The Jazz Messengers, “A Night in Tunesia” (Blue Note 8449), U.S. 1961. *Julian “Cannonball” Adderley (met o.m. Miles Davis en Art Blakey) “Somethin’ Else” (Blue Note BST 81 595K Stereo), U.S.1959. *Clifford Brown, “Memorial Album” (Blue Note 1526, Stereo), U.S. 1969. *Don Cherry, “Complete Communion” (Blue Note ST-84226 Stereo), U.S. 1967. *Donald Byrd, “Blackjack” (Blue Note BST84259, Stereo), U.S. 1967. *Jimmy Smith, “Midnight Special” (Blue Note, BLP-84078,(..)
Ten vinyl records. Art Blakey & The Jazz Messengers, “A Night in Tunisia” (Blue Note 8449), U.S. 1961. Julian “Cannonball” Adderley (featuring Miles Davis and Art Blakey) “Somethin’ Else” (Blue Note BST 81 595K Stereo), U.S. 1959. Clifford Brown, “Memorial Album” (Blue Note 1526, Stereo), U.S. 1969. Don Cherry, “Complete Communion” (Blue Note ST-84226 Stereo), U.S. 1967. Donald Byrd, “Blackjack” (Blue Note BST84259, Stereo), U.S. 1967. Jimmy Smith, “Midnight Special” (Blue Note, BLP-84078, Stere(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#426
Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
A drinks cabinet with a cut star on the central door. Removable tray. First half of the 20th century. -
#687
Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top. -
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
"Moulin à Wemmel". A painting, oil on canvas. Titled and signed on the back. -
#196
Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors. -
#155Gaetano Sciolari
Een grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
A large brass 'pineapple' chandelier, featuring a white milk glass ostrich egg at its center. Designed by Gaetano Sciolari for Boulanger. -
#218
Een gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
A Gothic carved solid wooden sculpture of a lady with traces of polychrome paint. -
#272Jan Van Riet
“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983.