Other lots by Christofle
Similar lots by type
-
#337Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#347Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#31WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#63Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#394Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de cinq verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#19Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Hibou”. Huile sur panneau. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#81Een gesculpteerde verguld houten kerkornament met spiegel.
Ornement d’église en bois sculpté et doré. Avec miroir.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#336Een antieke houten karnton.
Baratte ancienne en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 50 / 60 -
#677CibilsAlbum met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
Album aux chromos de Cibils et de Liebig. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#139“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Vandenhoudt“Oorlogstafereel”. Een pyrogravure. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Scène de guerre”. Pyrogravure. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 110 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100 -
#795Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152Leroux“Dorpsgezicht met ruïne.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village avec ruine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#255“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1000 / 1200

