Other lots by Christofle
Similar lots by type
-
#347
Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#63
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#394
Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de cinq verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#339
“Poes op schildersmateriaal”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Chat et matériel du peintre”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#752Hummel
Twee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164H. Wacker-Elsen
“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#300Juvenia, Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28 gram brutoEstimate: € 500 / 600 -
#774
Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.
Lanterne de vestibule en cuivre doré avec coupe en verre taillé.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#174
Oude Russische icoon met de Aanbidding van Maria.
Icône russe ancienne représentant l’adoration de Marie.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#675
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100