Similar lots by type
-
#383Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#354Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.
Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#23Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#388Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
Un lot de six plateaux différents en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#417Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#351WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#341Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.
Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#42Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.
Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.No longer availableEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#21“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beelden. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Akita“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#133Eikenhouten heiligenbeeld. Koloniaal werk uit de XIXde eeuw.
Une statue Sainte en chêne. Oeuvre coloniale, XIXième siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#802Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#497Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug te herstellen, vrij losse binding. Blok in goede staat, enkele vlekken.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Série bleue. Première édition 1953. Dos a restaurer. En bon état, quelques taches.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#316HerizEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring “toi et moi” bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct de type “toi et moi” sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1,90 ct.No longer availableDim. 10,91 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#227Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.
Tête de cerf empaillée avec accroche murale.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#398Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#158Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#514Lode Keustermans“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 60 / 100

