#23
#351Wiskemann
#341
#354
#383
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#378
#388
Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
#42
#417
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30/40
#343
Porseleinen lampenvoet.
Pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 30/40 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
#399Afghan
#287
Een bronzen staande lamp met een onyxen cassolette als voet.
#611
Een volledig krokodillenvel.
Peau de crocodile.No longer availableDim. L 209 cmEstimate: € 200/400 -
#163
Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#488
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#792
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#48
Een kopje met onderschotel van porselein met verguld rozendecor. Er wordt een pillendoosje en een miniatuur bordje aan toegevoegd.
Tasse et soucoupe en porcelaine à décor doré de roses. On y joint une boîte à pilules et une assiette miniature.No longer availableEstimate: € 20/25