#13Wiskemann
#779
#257
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
#791
#615
Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.
Cinq porte-monnaie aux maillons en métal argenté. Tailles diverses.No longer availableEstimate: € 30/50
#678Budgie Toys
“Scammell Scarab”. Een miniatuur vrachtauto met trailer.
#828
#139
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
#458
Bronzen kruikje met een leeuw als handvat en met een fries met dansende figuren op de buik.
#112Bouchar
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#337
“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
#243
Petit vase en porcelaine polychrome sur piédouche, décoré de petites fleurs et deux enfants en relief. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#507Lima
#27
Glasservies met een gegraveerd motief.
Service à verres à motif gravé.No longer availableEstimate: € 60/80