#52Marcel Cockx
“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#429J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#866
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#635
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#193
“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
#486Gabbeh
Een loper van rode wol.
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 150/180 -
#551
Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
#763
#447
12 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#460
Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10/15 -
#381The Franklin Mint
“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180/220