#890
#77Sheffield
Een driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#819Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#141
#691
#763
#621
Een paar bronzen tempelleeuwen.
#290
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550/650 -
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#530
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#701Dinky Toys 956
#447
12 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500/600 -
#626Kilim Gaschgai
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800