#697Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200 / 300 -
Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Maquette.
Une maquette d’une canonnière des Pays Bas, +- 1830.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 600 / 800 -
#278Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
#639ZwieselEen gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.
Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een damesportret van email. Gesigneerd. L. Clement. Limoges.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un portrait de dame en email. Signé: L. Clement. Limoges.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#684Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#126Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
Une chaise-longue d’après Le Corbusier en métal et cuir.No longer availableDim. L 167 cmEstimate: € 300 / 400