#401“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
#366Vaas van gegraveerd rood glas. Bohemen, begin XXste eeuw.
Vase en verre rouge gravé. Bohême, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
#677Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.
Un lot de trois casques de costume, composé d'un casque de chevalier et d'un casque allemand en polyester et papier mâché et d'un casque espagnol en métal.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#61Een Chinese viool met strijkstook in koffer.
#259Boch KeramisEen grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
#341Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.
Une paire de chenets en fonte à tête féminine.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#222Een kleine verguld houten butlerspiegel.