Other lots in this auction
-
#214
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#501
Veertien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.
Quatorze assiettes différentes en porcelaine aux décors famille rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 140/200 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#195
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 5,32 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 5,32 ct.No longer availableDim. 19,03 gEstimate: € 2700/2900 -
#187
“Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.
Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 220/280 -
#538
Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.
Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/300 -
#693
Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.No longer availableDim. 18 en 11 cmEstimate: € 35/45 -
#447Nao by Lladro, Valencia
“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#64Lode Gevaert
“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941
“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#382
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 30/50 -
#128Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/150