#84R. Belstein“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#551Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
#568Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#537Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.No longer availableDim. (h: 45 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#383Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
#431Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.
#595Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
#25Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#272Ria HendrixDansende vrouwen. Glasraam. Gesigneerd.
Danseuses. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 80 / 100