Other lots in this auction
-
#274Sonia Grootjans
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#560
1 gouden munt van 500 Ringgit. “Conservation”. Au 900/1000. Maleisië 1976. Recto wapenschild, verso tapir.
1 pièce d'or de 500 Ringgit. Conservation . Au 900/1000. Malaisie 1976. Armoiries recto, verso tapir.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2500/4000 -
#674
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
Une maquette d'avion et de char Sherman.No longer availableDim. (h: 16 cm)Estimate: € 35/40 -
#32Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“De zeven kunsten”. Een reeks van zeven houtgravures in map, uitgegeven door kunstkring “’t Getij” te Antwerpen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Les sept arts . Une série de sept gravures sur bois sous pli, éditées par le cercle d'art 't Getij à Anvers. Toutes signées hors planche.No longer availableDim. 25 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 16 - 32 cmEstimate: € 80/120 -
#696Kartell
Een ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.
Un meuble de rangement'rond ‘Componibili' en plastique orange. Design par Anna Castelli. 1975 - 2000. Traces d'usure.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#309
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst met ingelegd citroenhouten biesje.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou avec des garnitures en citronnier incrustées.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#121
Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. Ø 10 cm max. 379 gEstimate: € 120/180 -
#161
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 300/320 -
#58
Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.
Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 30 x 30 cm (gesloten)Estimate: € 70/100 -
#469Claude LyrPeriod: 1916 - 1995
“Stilleven”. Oleverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1951.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#12
Een lot van 60 ex-librissen.
Un lot de 60 ex-libris.No longer availableEstimate: € 50/60