#174M De BeulPeriod: 1821 - 1876
“Zittende man, tabaksnuivend”, schilderij olie op doek, gedateerd 1973, gesigneerd “M. De Beul”
#71
Een tweeloops geweer - A Marseille.
#125
#452Prosper De TroyerPeriod: 1926
“Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.
#648
Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#6
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#561Notephone
Een grammofoon met interne klankkast.
#644Maurits Bilcke
“Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.
#433
Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#277
Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
Copper cover-up, late 17th century.No longer availableDim. h33cm Ø16cmEstimate: € 70 / 90