#424
“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#120
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#344
Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
#447Luba
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#307
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#187
Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#327
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#288
Een set van grote 2 messing kandelaars.
#515Noverdy, France
Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#50
Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#612Paul Tuerlinckx
“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Op Sinjoorken 1647.” Pastel on board. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80